Ліцензія на будівництво

Ліцензія на будівництво

Ліцензія на будівництво

Українським законодавством передбачено обов’язкове отримання ліцензії для проведення певного переліку будівельних робіт та зведення архітектурних споруд. Цей перелік зазначений у спеціальному кодифікаторі. Будівельна ліцензія потрібна для проведення всіх видів вишукувальних, проектних, будівельно-монтажних робіт на території України. Тому компаніям, які планують займатися будівельним бізнесом, швидше за все, доведеться пройти процедуру ліцензування.

Якщо вам терміново потрібен дозвіл на будівництво, радо вам допоможемо оформити всі необхідні документи, надати їх органу ліцензування, успішно пройти ліцензійну комісію та отримати потрібну ліцензію. Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» мають великий стаж роботи у галузі ліцензування та відмінно орієнтуються у всіх нюансах законодавства. Тому з нами ліцензію на будівництво буде отримано швидко і без проблем.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).