Реорганізація підприємств

Реорганізація підприємств

Реорганізація підприємств

Реорганізація підприємства – це процедура припинення діяльності юридичної особи або осіб і подальше створення нового об’єкта господарювання з передачею останньому всіх прав і обов’язків. Процес реорганізації може здійснюватися кількома способами: злиття компанії, поглинання компанії, приєднання, поділу, виділення. Перед процесом перетворення підприємства слід докладно вивчити всі плюси та мінуси кожного з цих варіантів, враховуючи особливості бізнесу і потреби фірми. Зрозуміти всі нюанси і зупинитися на найоптимальнішому способі, щоб реорганізація підприємства в Україні пройшла успішно і без проблем, допоможуть професіонали в цій галузі.

Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» нададуть весь набір послуг з реорганізації юридичної особи. Ми допоможемо правильно скласти установчі документи, швидко зареєструвати їх у державних органах, щоб позбавити вас величезної кількості документальної роботи. Якщо фірма, для якої потрібно провести процес реорганізації, закінчує свою діяльність, то наші фахівці також нададуть всі послуги з ліквідації. При необхідності наші професійні бухгалтери візьмуть на себе ведення бухгалтерського обліку реорганізованого підприємства.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).