Реєстрація ФОП (ПП)

Реєстрація ФОП (ПП)

Реєстрація ФОП (ПП)

Ви вирішили стати підприємцем і зареєструвати свій бізнес? Тоді вам обов’язково знадобиться реєстрація ПП. Щоб самостійно пройти весь процес і правильно оформити підприємницьку діяльність в реєстраційній палаті, вам слід запастися часом і терпінням. Але ви можете не ризикувати та не втрачати свій дорогоцінний час, а зайнятися більш важливими питаннями створення бізнесу. А реєстрація СПД повністю ляже на плечі професійних юристів.

Вам не потрібно буде переживати через об’ємний пакет необхідних документів, їздити в державні органи, залежати від прийомних днів та вистоювати довгі черги. З юристами АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг реєстрація ФОП (Київ, Харків, Івано-Франківськ) пройде на високому професійному рівні, з дотриманням усіх термінів. Це позбавить вас від можливих помилок в документах, які можуть значно затягнути процес. Реєстрація приватного підприємця в Україні буде проведена в найкоротші терміни, і ви без проблем зможете почати займатися бізнесом.

При необхідності наші професійні бухгалтери візьмуть на себе зобов’язання з ведення бухгалтерського обліку зареєстрованого ФОП.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).