Реєстрація громадської організації та ОСББ

Реєстрація громадської організації та ОСББ

Реєстрація громадської організації та ОСББ

Реєстрація громадської організації має ряд своїх особливостей і складнощів. Ця процедура здійснюється за вимогами законодавства в Міністерстві Юстиції України. Перелік документів, які необхідні для успішного узаконення об’єднань, досить об’ємний. А до оформлення всієї документації висуваються суворі вимоги, недотримання яких може призвести до призупинення всього процесу.

Тому реєстрація громадської організації, в тому числі реєстрація ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) повинна проводитися фахівцями з необхідним досвідом роботи та розумінням усіх нюансів законодавства. Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» нададуть весь спектр послуг з реєстрації таких об’єднань. Процес буде завершений у встановлені терміни і за всіма законодавчими вимогами.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).