Реєстрація представництв

Реєстрація представництв

Реєстрація представництв

Вам потрібно зареєструвати представництво іноземної компанії в Україні, але немає часу проводити весь процес реєстрації самостійно? Ви не розумієте, з чого потрібно починати і які документи потрібно готувати? Тоді зверніться до професіоналів. Реєстрація представництва іноземних компаній пройде успішно і набагато швидше.

Вся процедура здійснюється у Міністерстві економіки України. Час на прийняття рішення і перевірку документів – близько місяця. Далі процес реєстрації іноземного представництва переноситься в податкову, пенсійний фонд, фонди соцстрахування і центр зайнятості. За реєстрацію представництв іноземних компаній стягується державний збір 2.500 доларів.

З юристами АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» так само просто пройде реєстрація філії. Вся документація буде оформлена за існуючими законодавчим вимогам. З нашою допомогою ви зможете швидко відкрити філію та розпочати діяльність.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).