Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ

Отже, ви вирішили відкрити своє підприємство. Перше, що вам потрібно зробити, – це подумати про офіційне оформлення своєї майбутньої фірми та обрати форму юридичної особи. Найбільш поширена форма на сьогоднішній день, яку обирають представники малого і середнього бізнесу, – це товариство з обмеженою відповідальністю. Реєстрація ТОВ – процес досить трудомісткий і тривалий, особливо якщо займатися ним самостійно. Але ви можете не втрачати свої сили та час, і звернутися в спеціалізовану фірму.

Досвідчені юристи швидко підготують всі необхідні установчі документи та проведуть процедуру відкриття ТОВ в порядку, встановленому законодавством, без зайвих витрат і проблем.
Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» допоможуть якнайшвидше відкрити ваше підприємство. Ви будете постійно в курсі всіх етапів вашого обслуговування. Ми проведемо реєстрацію ТОВ у Харкові, Києві, Івано-Франківську.

При необхідності наші бухгалтера нададуть послуги ведення бухгалтерського обліку зареєстрованого ТОВ.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).