Реєстрація змін до установчих документів

Реєстрація змін до установчих документів

Реєстрація змін до установчих документів

Будь-якому підприємству на певному етапі розвитку може знадобитися внесення змін до установчих документів. Такі зміни потрібні в тих випадках, коли у вас міняється директор, найменування компанії, склад засновників, юридична адреса, збільшується або зменшується статутний капітал, необхідна нова редакція статуту ТОВ. У всіх цих випадках зміни потрібно реєструвати в державних органах. Інакше вони вважатимуться не дійсними.

Реєстрація змін установчих документів без залучення профільного фахівця може виявитися складною процедурою. Найчастіше процес перереєстрації за своєю складністю та тривалістю майже не відрізняється від реєстрації підприємства. Тому щоб уникнути помилок і неприємностей, краще залучити кваліфікованого юриста, який досконально розуміє усі складні моменти цієї процедури.

Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» нададуть вам консультацію з будь-яких питань і допоможуть зібрати весь пакет потрібних документів. Ви зможете забути про довгі черги в держорганах, не будете ходити кабінетами і витрачати свій час. Весь процес реєстрації ми візьмемо на себе.

Ми також допоможемо в отриманні витягу, виписки, довідки з ЄДР

 

Документ Вартість отримання
Витяг 300 грн
Виписка 300 грн
Довідка 300 грн

 

Що входить в наші послуги:

  • підготовка письмового запиту на отримання інформації з Єдиного державного реєстру;
  • подача запиту держреєстратору;
  • отримання виписки, витягу або довідки з Єдиного державного реєстру;

 

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).