Юридична експертиза та розробка договорів

Юридична експертиза та розробка договорів

Юридична експертиза та розробка договорів

Юридична експертиза необхідна для впевненості в тому, що всі ваші правові документи складені грамотно, з урахуванням всіх норм законодавства. Договір – це найважливіший документ при веденні бізнесу. І він неодмінно повинен бути складений коректно і професійно, тому що від цього залежить дуже багато. Як будуть реалізовані ваші права та інтереси, наскільки надійно ви захищені від збитків, наскільки умови договору відповідають всім законодавчим нормам і т.д. Всі ці моменти необхідно передбачити в контракті.

Тому розробку всіх правових документів, юридичну експертизу, а також складання договору безпечніше віддати в руки професіоналів з великим досвідом роботи і необхідними компетенціями. Це гарантія успішного досягнення цілей та надійний захист вашого бізнесу.

Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» професійно надають послуги складання договорів. Ми знаємо, як скласти надійний контракт, щоб у ньому були повністю враховані ваші інтереси, і ви були захищені від можливих ризиків і збитків.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).