Юрист «Глобал Консалтинг» Марина Базик пройшла навчання в Літній школі інтелектуальної власності

Юрист «Глобал Консалтинг» Марина Базик пройшла навчання в Літній школі інтелектуальної власності

З 25.07 по 31.07 в Києві на базі Кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка проходила третя річна школа інтелектуальної власності. Закінчила навчання і юрист Корпорації «Глобал Консалтинг» Марина Базик.

Співорганізаторами виступили Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба інтелектуальної власності України, кафедра інтелектуальної власності КНУ ім. Т. Шевченка та науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.

Цього разу пройти навчання захотіли близько 100 студентів з усієї України. Протягом тижня вони прослухали лекції викладачів, патентних повірених, судових експертів, юристів, адвокатів і економістів. Обговорювали питання, що стосуються придбання прав інтелектуальної власності на винаходи, торговельні марки і корисні моделі, захисту авторських прав в мережі Інтернет в адміністративному та судовому порядку, недобросовісної конкуренції та антимонопольного права і ін. Багато уваги було приділено міжнародним і європейським стандартам у сфері ІВ.

Матеріал навчання був розроблений на базі програми Літньої школи Всесвітньої організації інтелектуальної власності.
Всі учасники отримали відповідні сертифікати про проходження навчання.

Марина Базик, юрист Корпорації «Глобал Консалтинг»:
«Заняття в школі були дуже пізнавальними. Це прекрасна можливість дізнатися багато нового. Для мене особливо корисними були лекції та практичні поради експертів, як вести захист клієнта в разі порушення його прав у сфері інтелектуальної власності. Я рада, що змогла скористатися такою можливістю».