Юристи «Глобал Адвокат» розкажуть, як підготуватися до перевірок

Юристи «Глобал Адвокат» розкажуть, як підготуватися до перевірок

18 лютого у харківському офісі аудиторсько-консалтингової Корпорації «Глобал Консалтинг» відбудеться семінар, присвячений правовому регулюванню проведення перевірок правоохоронними та контролюючими органами в Україні. Така ж тема буде розглядатися і на семінарі в київському офісі корпорації 28 лютого.

З перевірками податкових та інших контролюючих органів компанії стикаються досить часто. На жаль, бувають ситуації, коли такий візит перевіряючих закінчується штрафами і конфліктами. Що потрібно знати про цю процедуру, щоб зменшити свої ризики, та як правильно до неї підготуватися? Про це розкажуть фахівці АО «Глобал Адвокат» на семінарі «Правове регулювання проведення перевірок правоохоронними та контролюючими органами в Україні», який пройде відразу в двох офісах компанії: 18 лютого – в Харкові, 28 лютого – у Києві.

На семінарі будуть розглянуті найважливіші питання про порядок проведення та оформлення податкових перевірок, перевірок органами прокуратури та правоохоронними органами. Слухачі дізнаються, як підготувати співробітників до ефективної зустрічі перевіряючих, як правильно оскаржити результат перевірки та багато іншого.

У Харкові доповідачем виступить Сергій Бубенко, провідний юрист АО «Глобал Адвокат». Спеціалізація: митне право, трудове право, банківське право, адміністративне право, господарське право. Автор статей для спеціалізованих видань. Лектор Школи малого бізнесу від Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва при Харківській облдержадміністрації.

У Києві доповідачем виступить Віталій Крупельницький , адвокат АО «Глобал Адвокат». Спеціалізація: судова практика, право інтелектуальної власності, договірне, корпоративне, податкове право. Автор низки публікацій для спеціалізованих і ділових видань.

Учасники зможуть задати експертам всі їхні запитання і отримати докладну консультацію.

Ознайомитися з повною програмою семінару можна тут.

Попередня реєстрація обов’язкова . Усі довідки за телефонами: +380 ( 57 ) 758-56-06 , +380 ( 97 ) 881-27-93 .