Бухгалтерський клуб

Бухгалтерський клуб – це спільна робота наших консультантів і бухгалтерів-практиків, яка зародилася в далекому 2004 році. За ці роки учасники Бухгалтерського клубу стали справжньою дружною сім’єю.

Чому це важливо?

ЩО ДАЄ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ КЛУБ?

  • В умовах постійно мінливого законодавства, непередбачуваних економічних реалій, бухгалтеру часто доводиться приймати оптимальні рішення, брати на себе додаткову відповідальність. Це вимагає додаткової інформації, постійної актуалізації знань про нормативно-правову базу, придбання нових навичок роботи з документацією та використання сучасних технологій.
  • В таких умовах бухгалтеру необхідна підтримка професійного співтовариства.
  • На засіданнях Бухгалтерського клубу ми розглядаємо новини законодавства, опрацьовуємо теми, задані учасниками клубу. Живе спілкування консультантів та учасників дає можливість отримати відповіді на всі питання, що цікавлять бухгалтерів. А оскільки учасники клубу – це практикуючі фахівці, то будь-яка Ваша задача буде розглянута не тільки з теоретичної точки зору, а й отримає підтвердження в використаних на практиці рішеннях.
  • Бухгалтерський клуб допоможе бухгалтеру підтримувати знання на високому професійному рівні і відповідати сучасним вимогам, які пред’являються до професії.

ЗАПИСАТИСЯ В БУХГАЛТЕРСЬКИЙ КЛУБ

Застосовуючи на практиці отримані знання, бухгалтер здатний принести своєму підприємству величезну користь.

Вартість послуг бухгалтерського клубу

1 варіант2 варіант3 варіант
Разове відвідування - 500 грн.800 грн./міс. (2 рази на місяць)1100 грн./міс. (2 рази в місяць + 20 хв. консультацій)

РЕГЛАМЕНТ КЛУБУ

Місце проведення

Засідання клубу проходять 2 рази на місяць (по четвергах) в невимушеній обстановці за чашкою кави. Тривалість засідання 2,5-3 години в залежності від кількості освітлюваних питань.

Початок засідання: 15:00

Засідання клубу проходять в нашому офісі, в затишному конференц-залі, за адресою м. Харків, вул. Сумська, 53.

Заседание бухгалтерского клуба
Выступление в бухклубе