Бухгалтерський клуб – це спільна робота наших консультантів і бухгалтерів-практиків, яка зародилася в далекому 2004 році. За ці роки учасники Бухгалтерського клубу стали справжньою дружною сім’єю.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

  • В умовах постійно мінливого законодавства, непередбачуваних економічних реалій, бухгалтеру часто доводиться приймати оптимальні рішення, брати на себе додаткову відповідальність. Це вимагає додаткової інформації, постійної актуалізації знань про нормативно-правову базу, придбання нових навичок роботи з документацією та використання сучасних технологій.
  • В таких умовах бухгалтеру необхідна підтримка професійного співтовариства.

ЩО ДАЄ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ КЛУБ?

  • На засіданнях Бухгалтерського клубу ми розглядаємо новини законодавства, опрацьовуємо теми, задані учасниками клубу. Живе спілкування консультантів та учасників дає можливість отримати відповіді на всі питання, що цікавлять бухгалтерів. А оскільки учасники клубу – це практикуючі фахівці, то будь-яка Ваша задача буде розглянута не тільки з теоретичної точки зору, а й отримає підтвердження в використаних на практиці рішеннях.
  • Бухгалтерський клуб допоможе бухгалтеру підтримувати знання на високому професійному рівні і відповідати сучасним вимогам, які пред’являються до професії.

ЗАПИСАТИСЯ В БУХГАЛТЕРСЬКИЙ КЛУБ

Застосовуючи на практиці отримані знання, бухгалтер здатний принести своєму підприємству величезну користь.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ БУХГАЛТЕРСЬКОГО КЛУБУ

Разове відвідуванняВідвідування клубу в офісі без консультаційВідвідування клубу в офісі з консультаціямиКлуб онлайн без консультаційКлуб онлайн с консультациями
1000 грн.1400 грн./міс. (2 рази в місяць)2100 грн./міс. (2 рази в місяць + 20 хв. консультацій)1000 грн./міс. (2 рази в місяць)1700 грн./міс. (2 рази в місяць + 20 хв. консультацій)

РЕГЛАМЕНТ КЛУБУ

Засідання клубу проходять 2 рази на місяць в невимушеній обстановці за чашкою кави. Тривалість засідання 2,5-3 години в залежності від кількості освітлюваних питань.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Для зручності учасників засідания клубу проходять в різних форматах:

  • в затишному конференц-залі нашого офису за адресою: м. Харків, вул. Манізера, 8;
  • онлайн-участь за допомогою сервісу ZOOM/YouTube.
Заседание бухгалтерского клуба
Выступление в бухклубе