Відгуки про Глобал Консалтинг

Співпрацював з фахівцями «Глобал Консалтинг» з написання бізнес-плану для відкриття кафе. Залишився задоволений їх підходом до роботи і результатом нашої співпраці. Видно, що фахівці професійно поставилися до завдання, пропустили всю інформацію через себе. Крім бізнес-плану також були запропоновані три варіанти концепції майбутнього кафе. В цілому була пророблена велика робота. Проект закінчили в оговорені терміни. Вдячний всій команді, яка працювала над планом, за плідну співпрацю!

Ігор Борисович Сосюрко, підприємець

Вже близько 8 років співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг» , фахівці якої надають нам послуги з постановки і супроводу бухгалтерського та податкового обліку, а також іноді юридичні послуги. За цей час ми переконалися у професіоналізмі, відповідальності, грамотності та досвідченості співробітників «Глобал Консалтинг». Важливо, що фахівці завжди готові оперативно відповісти на будь-які питання і допомогти у вирішенні найрізноманітніших завдань , пов’язаних з фінансовою та правовою діяльністю компанії. Сподіваємося на подальше довгострокове, продуктивне співробітництво і можемо впевнено рекомендувати компанію, як надійного помічника для ведення бізнесу.

Віталій Мисков, виконавчий директор ТОВ «АДВ Україна»

Висловлюємо подяку за плідну роботу аудиторам «Глобал Аудит» та юристам «Глобал Адвокат». Ми задоволені нашою співпрацею і вважаємо, що всі роботи були виконані в повному обсязі і на високому професійному рівні. Також хотілося б відзначити компетентність, відповідальність, уважність і зацікавленість в ефективному та оперативному вирішенні всіх питань працюючої над нашим проектом команди. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Володимир Матковський, комерційний директор ТОВ «Текро»

Замовляла у «Глобал Консалтинг» бізнес-план для дизайн-студії. Залишилася дуже задоволена нашою співпрацею. Фахівці детально вивчили конкурентів, проаналізували ринок, прорахували фінансову частину і дали напрямки для розвитку студії. Бізнес-план здали вчасно і навіть організували невелику презентацію з представленням основних моментів проекту. Щиро вдячна, дякую всій команді фахівців за виконану роботу!

Ольга Черняєва, дизайнер інтер’єрів

Наша фірма дякує фахівцям корпорації «Глобал Консалтинг» за сприяння в реєстрації змін до установчих документів. Завдяки юристам «Глобал Консалтинг» вдалося швидко пройти цю процедуру у всіх необхідних державних органах. Все було зроблено на високому професійному рівні: швидке надання інформації, оперативні рішення попутно виникаючих питань, компетентність фахівців. Співпраця дійсно була корисною.

Медведєв Борис Миколайович, директор ТОВ «ММЦ Офтальміка»

АТ «Новий стиль» висловлює подяку Корпорації «Глобал Консалтинг» за плідну співпрацю протягом довгих років з питань отримання консультацій з оподаткування та бухгалтерського обліку. Хочеться відзначити наступні моменти в роботі: високий рівень професіоналізму консультантів, чіткість і аргументованість відповідей, вміння вислухати питання.

Особливо хочеться відзначити Довгу О.О., яка мені, як керівникові, дає аргументовані відповіді, що дозволяють приймати об’єктивні рішення.
Висока якість обслуговування, розуміння проблем клієнта, оперативність вирішення питань – це ті якості, які роблять нашу співпрацю взаємовигідною і постійною, і дають нам підстави для продовження співпраці з фірмами, що входять до Корпорації «Глобал Консалтинг».

В.Т. Кох, генеральний директор АТ «Новий стиль»

Аудиторські перевірки, які були проведені фахівцями компанії протягом 2010-2011 рр.. принесли багато корисних і конструктивних змін в плані ведення бухгалтерського та податкового обліку в нашій фірмі.
Перевірки відбулися на високому професійному рівні. У звітах завжди висвітлювалися зауваження, які ми намагалися виправити.
Ваші фахівці заслуговують на вищу оцінку за високий професіоналізм, ретельність проведення аудиту та підхід до завдань.
Дякую за продуктивну роботу.

Єжи Печик, генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна»

Огляд фінансової звітності для нашої компанії здійснювався і продовжує здійснюватися на професійному рівні.
Ми задоволені якістю роботи фахівців аудиторської фірми «Глобал Аудит», гнучким узгодженням графіка перевірки, попередньою перевіркою, якісними пропозиціями, а також ефективною спільною роботою над фінансовою звітністю нашого підприємства.
Також ми дуже задоволені аналізом фінансової звітності фахівцями «Глобал Аудит» та їх виваженим підходом до рекомендацій.
Ми плануємо співпрацювати і надалі.

Ірина Біттенек, директор «Gameloft Україна»

Висловлюємо задоволення з приводу роботи, проведеної фахівцями фірми «Глобал Аудит» та юристами «Глобал Адвокат». Висока якість обслуговування, розуміння проблем клієнта, оперативність вирішення питань – це ті якості компанії, які зробили нашу співпрацю взаємовигідною і постійною. Всі ці якості дають нам підставу для подальшого співробітництва з компанією. У ході роботи ми змогли оцінити досвід і високий професійний рівень підготовки фахівців, їх глибокі знання законодавчої бази.

Ю. В. Новицька, директор ПрАТ «Тепличний»