Відгук від компанії «Ектос-Україна».

В Вашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи. Особливо хочемо висловити подяку податковому консультанту Довгої Ользі Олександрівні та аудитору Кизим Ганні. При можливості ми рекомендуємо Вашу компанію нашим колегам і знайомим, так як ми завжди отримуємо вичерпні кваліфіковані відповіді на всі питання, а також посилання на джерела інформації. Завдяки вам ми оперативно вирішуємо питання, пов’язані зі зміною законодавства, вирішуємо практичні питання, які пов’язані із застосуванням норм законодавства, отримуємо допомогу в складанні бухгалтерських документів.

Навіть маючи своїх фахівців в штаті, ми цінуємо переваги співпраці з Вами: Ваші фахівці мають великий досвід роботи з підприємствами різних сфер діяльності, завжди можуть допомогти в складних ситуаціях, а також знаходяться на крок попереду в питаннях, пов’язаних зі зміною податкового законодавства.

З повагою, Ольга Гонгало

Головний бухгалтер ТОВ «Ектос-Україна»

Співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг» 6 років, поки що все подобається. Задоволений.

Працюємо, більшою мірою, з 1-2 фахівцями з Глобал Консалтингу (ведення бух. обліку, юридичні послуги), але в разі потреби можна залучити й інших. Зручно отримувати комплекс послуг (бухгалтерські та юридичні) в одній консалтингової компанії.

Всі, з ким доводилося працювати, професіонали своєї справи. Особливо хочу відзначити Наталію Юріївну та Марину Олегівну (дякую, що терпить нас багато років :)).

Із задоволенням би «завернув» збір документації моїх контрагентів безпосередньо на Вашого фахівця, хоча розумію, що бухгалтерія і так завантажена роботою.

В цілому все добре. Завжди рекомендував і рекомендую Вашу компанію своїм знайомим.

Віталій Заєць,

директор ТОВ «ЗЕТСОФТ» (сфера IT)

Відгук від компанії ТОВ «Мікробілт»

З перших днів діяльності, а це вже більше 8-ми років, наше підприємство співпрацює з Корпорацією «Глобал Консалтинг» практично з усіх питань, що стосуються бухгалтерського та податкового обліку, кадрового обліку, зовнішньоекономічної діяльності, валютного регулювання та юридичного супроводу. Можемо з упевненістю сказати, що завдяки цій співпраці, а також високій кваліфікації, оперативності та професіоналізму менеджерів цієї компанії, в нашій роботі відсутні збої.

Це, перш за все, комфортна робота нашої бухгалтерії, орієнтація в постійно мінливій нормативній та правовій базі завдяки спеціалізованим бухгалтерським семінарам, своєчасним консультаціям і оперативними повідомленнями про зміни в законодавчій базі.

Особливо хочеться відзначити ввічливість і доброзичливість фахівців компанії, що відповідають на наші запитання і побажати Корпорації «Глобал Консалтинг» подальшого фінансового процвітання, зростання матеріального добробуту співробітників цієї компанії та лідерства в сфері консалтингових послуг.

Директор ТОВ «Мікробілт Україна»

О.Д. Табачнікова

Головний бухгалтер ТОВ «Мікробілт Україна»

Н.П. Літвіненко

Співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг» з 2012 року.

Регулярно отримуємо кваліфіковану юридичну допомогу, необхідну при вирішенні питань, що виникли в процесі діяльності (письмові та усні консультації, аналіз та складання договорів та ін.).

Щорічно проводяться узгоджені аудиторські процедури з перевірки відображення господарських операцій в бухгалтерському та податковому обліку, в ході яких ми отримуємо методологічну підтримку щодо первинної документації, по оптимізації податкового та бухгалтерського обліку, звітності, правильності сплати всіх податків, наявності необхідної первинної документації. Аудитори завжди звертають увагу на потрібні моменти в бухгалтерському та податковому обліку, показують гарне знання законодавства, стандартів бухгалтерського обліку, оперативно реагують на зміни законодавства.

В результаті консультацій отримуємо роз’яснення з різних питань: з інвестицій, з ведення обліку ФОП та багатьох інших питань.

Ми дуже цінуємо високий рівень ділової етики, професіоналізм, компетентність і грамотність фахівців Корпорації, комплексний та гнучкий підхід до вирішення визначених нами завдань.

З повагою, Євгеній Ланецький

Директор ІП «ІНТЕТІКС»

Відгук компанії «Траст сорсинг»

We perform our monthly subcontractors payments today.

This is very rare that I am writing  this to one of our subcontractors but I want to tell you personally the I was SO HAPPY to pay you. Honestly. Those few consulting hours (and there will be many more in the future) made a huge impact on the company. For now you have a big part in our success.

Thank you.

Doron Harel

CEO at Trust Offshore Talent Sourcing

Doron-Harel

Співпрацював з фахівцями «Глобал Консалтинг» з написання бізнес-плану для відкриття кафе. Залишився задоволений їх підходом до роботи і результатом нашої співпраці. Видно, що фахівці професійно поставилися до завдання, пропустили всю інформацію через себе. Крім бізнес-плану також були запропоновані три варіанти концепції майбутнього кафе. В цілому була пророблена велика робота. Проект закінчили в оговорені терміни. Вдячний всій команді, яка працювала над планом, за плідну співпрацю!

Ігор Борисович Сосюрко, підприємець

Висловлюємо задоволення з приводу роботи, проведеної фахівцями фірми «Глобал Аудит» та юристами «Глобал Адвокат». Висока якість обслуговування, розуміння проблем клієнта, оперативність вирішення питань – це ті якості компанії, які зробили нашу співпрацю взаємовигідною і постійною. Всі ці якості дають нам підставу для подальшого співробітництва з компанією. У ході роботи ми змогли оцінити досвід і високий професійний рівень підготовки фахівців, їх глибокі знання законодавчої бази.

Ю. В. Новицька, директор ПрАТ «Тепличний»

Вже близько 8 років співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг» , фахівці якої надають нам послуги з постановки і супроводу бухгалтерського та податкового обліку, а також іноді юридичні послуги. За цей час ми переконалися у професіоналізмі, відповідальності, грамотності та досвідченості співробітників «Глобал Консалтинг». Важливо, що фахівці завжди готові оперативно відповісти на будь-які питання і допомогти у вирішенні найрізноманітніших завдань , пов’язаних з фінансовою та правовою діяльністю компанії. Сподіваємося на подальше довгострокове, продуктивне співробітництво і можемо впевнено рекомендувати компанію, як надійного помічника для ведення бізнесу.

Віталій Мисков, виконавчий директор ТОВ «АДВ Україна»

Висловлюємо подяку за плідну роботу аудиторам «Глобал Аудит» та юристам «Глобал Адвокат».

Ми задоволені нашою співпрацею і вважаємо, що всі роботи були виконані в повному обсязі і на високому професійному рівні.

Також хотілося б відзначити компетентність, відповідальність, уважність і зацікавленість в ефективному та оперативному вирішенні всіх питань працюючої над нашим проектом команди. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Володимир Матковський,

комерційний директор ТОВ «Текро»

Наша фірма дякує фахівцям корпорації «Глобал Консалтинг» за сприяння в реєстрації змін до установчих документів. Завдяки юристам «Глобал Консалтинг» вдалося швидко пройти цю процедуру у всіх необхідних державних органах. Все було зроблено на високому професійному рівні: швидке надання інформації, оперативні рішення попутно виникаючих питань, компетентність фахівців. Співпраця дійсно була корисною.

Медведєв Борис Миколайович,

директор ТОВ «ММЦ Офтальміка»

Замовляла у «Глобал Консалтинг» бізнес-план для дизайн-студії. Залишилася дуже задоволена нашою співпрацею.

Фахівці детально вивчили конкурентів, проаналізували ринок, прорахували фінансову частину і дали напрямки для розвитку студії.

Бізнес-план здали вчасно і навіть організували невелику презентацію з представленням основних моментів проекту. Щиро вдячна, дякую всій команді фахівців за виконану роботу!

Ольга Черняєва, дизайнер інтер’єрів

Огляд фінансової звітності для нашої компанії здійснювався і продовжує здійснюватися на професійному рівні.
Ми задоволені якістю роботи фахівців аудиторської фірми «Глобал Аудит», гнучким узгодженням графіка перевірки, попередньою перевіркою, якісними пропозиціями, а також ефективною спільною роботою над фінансовою звітністю нашого підприємства.
Також ми дуже задоволені аналізом фінансової звітності фахівцями «Глобал Аудит» та їх виваженим підходом до рекомендацій.
Ми плануємо співпрацювати і надалі.

Ірина Біттенек, директор «Gameloft Україна»

Аудиторські перевірки, які були проведені фахівцями компанії протягом 2010-2011 рр.. принесли багато корисних і конструктивних змін в плані ведення бухгалтерського та податкового обліку в нашій фірмі.
Перевірки відбулися на високому професійному рівні. У звітах завжди висвітлювалися зауваження, які ми намагалися виправити.
Ваші фахівці заслуговують на вищу оцінку за високий професіоналізм, ретельність проведення аудиту та підхід до завдань.
Дякую за продуктивну роботу.

Єжи Печик, генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна»

АТ «Новий стиль» висловлює подяку Корпорації «Глобал Консалтинг» за плідну співпрацю протягом довгих років з питань отримання консультацій з оподаткування та бухгалтерського обліку. Хочеться відзначити наступні моменти в роботі: високий рівень професіоналізму консультантів, чіткість і аргументованість відповідей, вміння вислухати питання.

Особливо хочеться відзначити Довгу О.О., яка мені, як керівникові, дає аргументовані відповіді, що дозволяють приймати об’єктивні рішення.
Висока якість обслуговування, розуміння проблем клієнта, оперативність вирішення питань – це ті якості, які роблять нашу співпрацю взаємовигідною і постійною, і дають нам підстави для продовження співпраці з фірмами, що входять до Корпорації «Глобал Консалтинг».

В.Т. Кох, генеральний директор АТ «Новий стиль»