Юридична консультація – послуга з інформування клієнта про способи, можливості та механізми вирішення якоїсь проблеми, пов’язане із застосуванням законодавства.

Чому це важливо?

У світлі постійних змін поточного законодавства, яке регулює сферу бізнес-відносин, при відкритті нового бізнесу або супроводі вже діючого проекту власнику необхідно мати чітке розуміння всіх юридичних, адміністративних, податкових ризиків, які можуть мати місце.
Проект, який починався без попереднього пропрацювання таких ризиків, вимагає їх усунення вже на етапі працюючої бізнес-моделі.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ?

У багатьох випадках ми стикаємося з тим, що спочатку при старті нового проекту клієнт ігнорує повне і детальне вивчення всіх питань, які можуть виникнути при його реалізації, покладаючись на свій досвід, чиїсь поради або іншу інформацію. Нерідко це призводить в подальшому до серйозних ризиків, донарахувань, штрафів і ситуації, коли відстояти позицію клієнта стає вкрай складно.

Саме тому ми рекомендуємо попередньо звертатися за отриманням юридичної консультації з питань, а при необхідності – і за отриманням розгорнутого письмового висновку, що дозволить чітко оцінити всі можливі ризики і негативні наслідки, усунути їх на етапі підготовки до проекту і гарантувати захист інтересів нашого клієнта.

Вартість юридичної консультації – від 800 грн.

ПОСЛУГИ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Фахівці нашої компанії надають юридичні консультації для бізнесу з наступних питань:
  • Підготовка до організації нового бізнесу, вибір оптимальної схеми роботи і податкової моделі;
  • Захист інтересів власника;
  • Прийом і звільнення працівників, питання, пов’язані з трудовими відносинами;
  • Купівля, переформатування, продаж працюючого бізнесу;
  • Податкове консультування;
  • Супровід і консультування під час перевірок контролюючих органів, оцінка ризиків, які можуть виникнути в ході контрольних заходів, рекомендації щодо їх зниження;
  • Юридичні консультації з питань, які не пов’язані безпосередньо з бізнесом клієнта, наприклад: покупка нерухомості, автотранспорту, позадоговірні суперечки.
  • Ризики, пов’язані із взаємовідносинами з контрагентами, договірні спори

ПЕРЕВАГИ

Особливістю роботи нашої компанії є те, що наші фахівці розглядають бізнес клієнта як комплекс організаційних, юридичних, податкових питань, взаємно пов’язаних і таких, що впливають один на одного в значній мірі.
При консультуванні клієнта ми завжди орієнтовані на те, щоб рекомендації носили комплексний характер і щоб рішення однієї проблеми не призводило в майбутньому до виникнення будь-якої іншої.