Шановні Клієнти, у зв’язку з війною росії проти України спеціалісти нашої Компанії працюють як в офісі, так і дистанційно. З приводу отримання послуг та узгодження зустрічей просимо попередньо звертатися за номерами (067)577-82-21 (Вайбер, Телеграм), (095)525-04-25 або надсилати Ваші запити на пошту info@gc.ua. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами. Дякуємо за розуміння. Разом ми переможемо.

КОРОТКО ПРО GLOBAL CONSULTING

25 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи. Здійснюємо комплексний підхід до рішення задач бізнесу: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, податковий консалтинг.
Ми – перша українська компанія, яку прийнято в Міжнародну асоціацію незалежних аудиторських і консультаційних фірм AGN International (в п’ятірці найбільших аудиторських асоціацій світу).
В Україні працює 2 офіси: в Києві та Харкові.
4 юридичні особи: Корпорація Global Consulting, Аудиторська фірма «Глобал Аудит», Бухгалтерська Компанія «Глобал Україна», Адвокатське об’єднання «Глобал Адвокат».

УСПІШНИЙ ДОСВІД СПІВРОБІТНИЦТВА

Послуги

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Впевненість в успішному і стабільному розвитку бізнесу.

Всі  податкові, юридичні та бухгалтерські питання, що у Вас виникають, вирішують наші фахівці. А Ви спокійно розвиваєте свою справу і збільшуєте прибуток.

Цілий штат справжніх професіоналів, які працюють на вас.

Часто на податкове чи бухгалтерське запитання не можна дати відповідь без правильної юридичної оцінки. Для цього в штаті нашої компанії є юристи та адвокати. Ваше питання розглядається з різних боків. Наші фахівці завжди в строю і готові  допомогти.

Всі послуги для бізнесу – в одній компанії.

Не потрібно окремо шукати юридичну, бухгалтерську або навіть рекрутингову фірму. Всі необхідні послуги для бізнесу є в нас.

Комфорт в роботі

Якщо не можете приїхати в наш офіс, то ми прибудемо до вас. Для зручності — різні види консультацій: усна, письмова, Skype, телефоном.

Швидке реагування

До нас легко додзвонитися і легко спілкуватися. Ваші побажання обробляються за лічені години.

Відсутність ризиків

Професійна відповідальність застрахована в ПрАТ “УАСК АСКА”.

Гарантії

Послуги надаються бездоганно завдяки ефективній системі внутрішнього та зовнішнього контролю якості.