Шановні Клієнти, у зв’язку з війною росії проти України спеціалісти нашої Компанії тимчасово працюють дистанційно. З приводу отримання послуг просимо звертатися за номерами (067)577-82-21 (Вайбер, Телеграм), (095)525-04-25 або надсилати Ваші запити на пошту info@gc.ua. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами. Дякуємо за розуміння. Разом ми переможемо.

КОРОТКО ПРО GLOBAL CONSULTING

Понад 20 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, податковий консалтинг.
Ми – перша українська компанія, яку прийнято в Міжнародну асоціацію незалежних аудиторських і консультаційних фірм AGN International (в п’ятірці найбільших аудиторських асоціацій світу).
В Україні працює 2 офіси: в Києві та Харкові.
4 юридичні особи: Корпорація Global Consulting, Аудиторська фірма «Глобал Аудит», Бухгалтерська Компанія «Глобал Україна», Адвокатське об’єднання «Глобал Адвокат».

УСПІШНИЙ ДОСВІД СПІВРОБІТНИЦТВА

Послуги

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Впевненість в успішному і стабільному розвитку бізнесу.

Всі  податкові, юридичні та бухгалтерські питання, що у Вас виникають, вирішують наші фахівці. А Ви спокійно розвиваєте свою справу і збільшуєте прибуток.

Цілий штат справжніх професіоналів, які працюють на вас.

Часто на податкове чи бухгалтерське запитання не можна дати відповідь без правильної юридичної оцінки. Для цього в штаті нашої компанії є юристи та адвокати. Ваше питання розглядається з різних боків. Наші фахівці завжди в строю і готові  допомогти.

Всі послуги для бізнесу – в одній компанії.

Не потрібно окремо шукати юридичну, бухгалтерську або навіть рекрутингову фірму. Всі необхідні послуги для бізнесу є в нас.

Комфорт в роботі

Якщо не можете приїхати в наш офіс, то ми прибудемо до вас. Для зручності — різні види консультацій: усна, письмова, Skype, телефоном.

Швидке реагування

До нас легко додзвонитися і легко спілкуватися. Ваші побажання обробляються за лічені години.

Відсутність ризиків

Професійна відповідальність застрахована в ПрАТ “УАСК АСКА”.

Гарантії

Послуги надаються бездоганно завдяки ефективній системі внутрішнього та зовнішнього контролю якості.