Владислав Володимирович Колесник, засновник ТОВ «Ладекс»

«Хочу висловити подяку юристам і бухгалтерам «Глобал Консалтинг» за надання кваліфікованої юридичної допомоги при реєстрації фірми і надання бухгалтерських послуг для нашої компанії. Хочу відзначити професіоналізм фахівців, які нас обслуговують, оперативність і уважність до клієнта. Рекомендую «Глобал Консалтинг», як ділового та виконавчого партнера»
Анна Саєнко, головний бухгалтер ТОВ «Кронверк Сінема Україна»

Нашій компанії потрібна була допомога в роз'ясненні деяких нюансів податкового законодавства. Вибрали «Глобал Консалтинг», тому що повністю влаштували запропоновані терміни виконання завдання, ціна, рівень кваліфікації фахівців. Робота була виконана в строк, надані вичерпні відповіді, посилання на законодавство. З компанією приємно працювати, на питання відразу даються чіткі відповіді. Питання вирішене на високому професійному рівні. Ми залишилися дуже задоволені. Дякуємо керівництву компанії за хорошу роботу з клієнтами, а провідному юристу Антону Клименку - за якісну консультацію.
Ірина Іванівна Трішина, бухгалтер ТОВ «ХАСК»

У зв'язку з тим, що потрібні були постійні консультації, ми за порадою знайомих звернулися до Корпорації «Глобал Консалтинг». Для нас було важливо швидко і змістовно отримувати відповіді на поставлені питання. Співпрацею дуже задоволені. Відповіді на свої питання отримую швидко, розгорнуто і відповідно до останніх законодавчих змін. Всі співробітники молодці! Податковому консультанту Ользі Довгої окрема подяка за професіоналізм.
ТОВ «Синус Медіа»

У нашій компанії накопичилося багато питань, для вирішення яких потрібна була грамотна юридична допомога. Тому ми шукали фірму для постійного правового обслуговування. Зайшли на сайт «Глобал Консалтинг», через онлайн-чат озвучили питання, залишили телефон. Нам передзвонили протягом години і швидко домовилися про зустріч. Ми були налаштовані, що саме в цій компанії отримаємо юридичну допомогу, якої потребуємо, і нам не доведеться займатися пошуком іншої фірми. Співпрацею з «Глобал Консалтинг» залишилися повністю задоволені. Хотіли б висловити особливу подяку юристу Віталію Крупельницька. У нашому розумінні він ідеальний юрист і справжній професіонал. Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.
Володимир Матковський, комерційний директор ТОВ «Текро»

Висловлюємо подяку за плідну роботу аудиторам «Глобал Аудит» та юристам «Глобал Адвокат». Ми задоволені нашою співпрацею і вважаємо, що всі роботи були виконані в повному обсязі і на високому професійному рівні. Також хотілося б відзначити компетентність, відповідальність, уважність і зацікавленість в ефективному та оперативному вирішенні всіх питань працюючої над нашим проектом команди. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 20 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.