Батюров Сергій Анатолійович, підприємець

Звернувся до фахівців Корпорації «Глобал Консалтинг», коли потрібна була грамотна юридична підтримка (українською мовою), допомога в складанні скарг, позовів, консультації. Залишився дуже задоволений результатом співпраці. Працював з провідним юристом Антоном Клименко. Вдячний за компетентність, професіоналізм, підтримку і в цілому за людське ставлення.
Вікторія Вікторівна Бичкова, фізичне-особа підприємець

«Знаходимося на бухгалтерському обслуговуванні у« Глобал Консалтинг »більш 2-х років. Робота фахівців повністю влаштовує. Всі питання з бухгалтерського обліку та оподаткування вирішуються швидко, фахівці виконують свої обов'язки відповідально і своєчасно. Особливо хочемо відзначити керівника відділу бухгалтерського аутсорсингу Тетяну Сіньковський за якісне ведення нашої бухгалтерії та оперативну допомогу з різних питань. Сподіваємося на подальшу співпрацю »
Володимир Матковський, комерційний директор ТОВ «Текро»

Висловлюємо подяку за плідну роботу аудиторам «Глобал Аудит» та юристам «Глобал Адвокат». Ми задоволені нашою співпрацею і вважаємо, що всі роботи були виконані в повному обсязі і на високому професійному рівні. Також хотілося б відзначити компетентність, відповідальність, уважність і зацікавленість в ефективному та оперативному вирішенні всіх питань працюючої над нашим проектом команди. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
ТОВ «Синус Медіа»

У нашій компанії накопичилося багато питань, для вирішення яких потрібна була грамотна юридична допомога. Тому ми шукали фірму для постійного правового обслуговування. Зайшли на сайт «Глобал Консалтинг», через онлайн-чат озвучили питання, залишили телефон. Нам передзвонили протягом години і швидко домовилися про зустріч. Ми були налаштовані, що саме в цій компанії отримаємо юридичну допомогу, якої потребуємо, і нам не доведеться займатися пошуком іншої фірми. Співпрацею з «Глобал Консалтинг» залишилися повністю задоволені. Хотіли б висловити особливу подяку юристу Віталію Крупельницька. У нашому розумінні він ідеальний юрист і справжній професіонал. Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.
Ольга Черняєва, дизайнер інтер'єрів

Замовляла у «Глобал Консалтинг» бізнес-план для дизайн-студії. Залишилася дуже задоволена нашою співпрацею. Фахівці детально вивчили конкурентів, проаналізували ринок, прорахували фінансову частину і дали напрямки для розвитку студії. Бізнес-план здали вчасно і навіть організували невелику презентацію з представленням основних моментів проекту. Щиро вдячна, дякую всій команді фахівців за виконану роботу!

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 20 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.