Корпорация Global Consulting - юридические услуги и бухгалтерский учет
Микола Русский, юрист ТОВ «МЛК Трейд»

Ми давно співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг», впевнені в фахівцях і репутації компанії. Тому звернулися саме в «Глобал Консалтинг», коли нам потрібна була допомога в адміністративному оскарженні акта податкової перевірки та податкового повідомлення-рішення. Співпрацею залишилися задоволені, його результати повністю виправдали наші очікування. Всі побажання були враховані і викладені у відповідних документах (скарги, заперечення, позови). Особливу подяку хочемо висловити провідному юристу Антону Клименко. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Валерій Биканов, директор ТОВ «Х1 Груп»

«Давно співпрацюємо з «Глобал Консалтинг», роботою фахівців компанії цілком задоволені. Ще раз переконалися, що ведення бухгалтерії на аутсорсингу - зручно і ефективно. Веденням обліку займаються професіонали, всі питання по бухгалтерії вирішуються віддалено і оперативно. Не потрібно турбуватися про терміни сплати податків, здачі звітів, правильності оформлення документації та ін.. До того ж для наших зарубіжних партнерів той факт, що ми обслуговуємося в аутсорсинговій компанії - це показник того, що ми серйозна компанія і надійний у фінансовому плані підрядник. Робота юристів і консультантів корпорації теж повністю влаштовує. Завжди швидко відповідають на поставлені питання і завдання. Можу сміливо рекомендувати «Глобал Консалтинг» як відмінних фахівців з надання бухгалтерських та юридичних послуг»
Людмила Блудова, директор ТОВ «Ситрус Україна»

Коли ми створювали компанію, хотіли, щоб все було максимально професійно і під час реєстрації фірми, і при подальшій її діяльності, і у веденні бухгалтерії. Тому вирішили звернутися в «Глобал Консалтинг». Велику роль у виборі саме цієї компанії зіграло те, що тут можна отримати допомогу відразу декількох фахівців: бухгалтерів, консультантів, юристів. Результат виправдав наші сподівання. Нас обслуговують відповідно до побажань, а головне - професійно. Хотіли б висловити подяку виконавчому директору Наталії Погрібний, керівнику відділу бухгалтерського аутсорсингу Наталії Мормуль, ведучому бухгалтеру Марині Гордієнко, керівнику відділу реєстрації Тетяні Майорової-Отморской. Раді нашій співпраці.
Віталій Мисков, виконавчий директор ТОВ «АДВ Україна»

Вже близько 8 років співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг» , фахівці якої надають нам послуги з постановки і супроводу бухгалтерського та податкового обліку, а також іноді юридичні послуги. За цей час ми переконалися у професіоналізмі, відповідальності, грамотності та досвідченості співробітників «Глобал Консалтинг». Важливо, що фахівці завжди готові оперативно відповісти на будь-які питання і допомогти у вирішенні найрізноманітніших завдань , пов'язаних з фінансовою та правовою діяльністю компанії. Сподіваємося на подальше довгострокове, продуктивне співробітництво і можемо впевнено рекомендувати компанію, як надійного помічника для ведення бізнесу.
Ю. В. Новицька, директор ПрАТ «Тепличний»

Висловлюємо задоволення з приводу роботи, проведеної фахівцями фірми «Глобал Аудит» та юристами «Глобал Адвокат». Висока якість обслуговування, розуміння проблем клієнта, оперативність вирішення питань - це ті якості компанії, які зробили нашу співпрацю взаємовигідною і постійною. Всі ці якості дають нам підставу для подальшого співробітництва з компанією. У ході роботи ми змогли оцінити досвід і високий професійний рівень підготовки фахівців, їх глибокі знання законодавчої бази.

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 20 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.