Юридичні послуги

Юридичні послуги – це сукупність дій юриста з метою захисту законних інтересів клієнта в правовому полі держави.

Чому це важливо?

  • Досвідчені юристи та адвокати досконально розбираються у всіх нюансах законодавства і допоможуть відстояти інтереси клієнта в суді.
  • Аутсорсинг юридичних послуг для дрібного бізнесу або рішення неординарних подій правового характеру для середнього та великого бізнесу – дешевше, ніж утримання штатного юриста.
  • Слід пам’ятати, що некомпетентне оформлення документів при створенні бізнесу призведе не тільки до штрафів, а й загрожує його втратою (рейдерські захоплення).
  • Юридично грамотне ведення бізнесу вбереже від безлічі фінансових втрат.
  • Штатні юристи часто вирішують лише рутинні проблеми, але не завжди здатні розібратися з питаннями на стику декількох галузей права.
  • Щоб розібратися у всіх тонкощах законів і нормативних актах, власнику або бухгалтеру потрібна величезна кількість часу, при тому для розуміння алгоритму вирішення окремих питань потрібен практичний досвід фахівця.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ВІД АО «ГЛОБАЛ АДВОКАТ»

«Глобал Адвокат» – це адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги в Харкові та Києві. Наші юристи і адвокати постійно стежать за всіма змінами в законодавстві, щоб надавати клієнтам професійні консультації та юридичну допомогу.

АО «Глобал Адвокат» має великий штат кваліфікованих фахівців з досвідом і практичними знаннями у всіх галузях права. Ви можете не сумніватися, що будь-яка ваша задача буде вирішена нашими фахівцями.

ПЕРЕВАГИ

  • Юристи та адвокати АО «Глобал Адвокат» тісно співпрацюють з бухгалтерами та аудиторами Корпорації «Глобал Консалтинг», яка також є єдиним в Україні членом Міжнародної асоціації аудиторських і консультаційних фірм AGN International.
  • Наші фахівці можуть професійно вирішувати і податкові та бухгалтерські питання, в яких юрист без спеціальних знань і практики потребує допомоги сторонніх фахівців.

Замовити юридичні послуги:

Створення бізнесу:

Замовити послугу реєстрація юридичної особи

Замовити послугу реєстрації ФОП

Замовити послугу реєстрації змін в установчих документах

Замовити послугу реорганізації підприємства

Замовити послугу ліквідації ФОП

Замовити послугу ліквідації підприємства

Замовити послугу юридичної консультації

Замовити послугу реєстрації торгової марки

Замовити послугу складання та правового аналізу договорів

Замовити послугу представництва в суді