Днем народження компанії вважається 13 лютого 1998 року. Дата, коли була заснована перша фірма, що входить до складу корпорації, – аудиторська фірма «Глобал Аудит».

Але історія саме Корпорації «Global Consulting» розпочалась в 2004 році з утворення ПП «Глобал Консалтинг». З часом приватне підприємство розрослося до великої корпорації, що об’єднала наступні компанії: Аудиторська фірма «Глобал Аудит», Юридична фірма «Глобал Адвокат» (в 2012 р. перетворилася в Адвокатське Об’єднання «Глобал Адвокат»), ТОВ БК «Глобал Україна». Об’єднання відбулося в 2007 році, саме так і утворилася корпорація «Global Consulting».

Корпорація Global Consulting підтримує власників малого та середнього бізнесу, надає професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, податковий консалтинг.

Global Consulting – перший в Україні член Міжнародної асоціації консультаційних і аудиторських фірм AGN International, яка займає п’яте місце серед аудиторських асоціацій всього світу.

АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ГЛОБАЛ АУДИТ»

Заснована в 1998 році і внесена до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності згідно з рішення Аудиторської палаті України від 02.03.2006 №3746. Основний напрямок діяльності – надання аудиторських послуг. В компанії працюють атестовані аудитори з необхідним досвідом та кваліфікацією.

БУХГАЛТЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ГЛОБАЛ УКРАЇНА»

Основний напрямок діяльності – надання бухгалтерських послуг: ведення бухгалтерського обліку юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ГЛОБАЛ АДВОКАТ»

Надає послуги в сфері права юридичним особам. Команда фірми – професійні юристи та адвокати.