Корпорація «Глобал Консалтинг» з 2007 року входить до Міжнародної асоціації незалежних аудиторських та консалтингових компаній AGN International.
Це говорить про міжнародне визнання якості послуг корпорації і дає можливість використовувати в роботі з клієнтами кращі світові практики і досягнення в галузі аудиту, оподаткування, менеджменту, права, міжнародних стандартів звітності. «Глобал Консалтинг» – перша та єдина українська компанія-представник цієї асоціації.

AGN International – найбільша міжнародна асоціація незалежних аудиторських і консультаційних компаній. Тривалий час входить в TOP-20 найбільших професійних аудиторських об’єднань у світі. У 2011 році, відповідно до щорічного рейтингу «Міжнародного бухгалтерського бюлетеня» (International Accounting Bulletin (IAB)) AGN International посіла п’яте місце серед світових аудиторських асоціацій, з обсягом виручки 1,490 млрд. доларів і кількістю консультантів та аудиторів – 10 513 фахівців.

AGN International представлена 194 компаніями в 88 країнах світу і налічує близько 10 тисяч професійних аудиторів і консультантів. Штаб-квартира Асоціації знаходиться в Лондоні. В Європі мережа AGN International налічує близько 70, а в США – близько 50 компаній.

Вступ Корпорації «Глобал Консалтинг» в міжнародну організацію AGN дозволяє значно розширити перспективи співпраці з клієнтами:

1. Довіра користувачів фінансової звітності до аудиторських висновків, підписаних Корпорацією «Глобал Консалтинг».
2. Міжнародне визнання якості послуг Корпорації «Глобал Консалтинг».
3. Можливість отримання кваліфікованої підтримки у більшості країн світу, які є членами Асоціації.

Сайт AGN International: www.agn.org

 
AGN Europe щорічно готує податкові бюлетені, які демонструють рівень ставок оподаткування в різних країнах Європи (в бюлетенях представлені європейські ставки податку на прибуток, ПДВ, податки із заробітної плати, податки на спадщину та ін.).

Ця інформація може бути корисна всім, хто, наприклад, планує відкривати бізнес в європейській країні, або планує продавати свою нерухомість та ін..

Брошура Податок на подарунки та спадщину 2016
Брошура ПДВ 2016
Брошура Корпоративний податок 2016
Брошура Оподаткування материнських компаній 2016
Брошура Заробітна плата і соціальний податок безпеки 2016
Брошура Оподаткування Приватного підприємства 2016