«Імбирний» день

«Імбирний» день

Як потрапити в маленьке королівство солодощів і свята, Корпорація Глобал Консалтинг знає не з чуток. Ніжні трюфелі, шоколадні чоловічки з марципанів, приголомшливі десерти, які тануть у роті, очікували глобаловскіх гостей для знаменного торжества дня Бухгалтера.
 
 
 
 
 
 

Незважаючи на похмуру, дощову погоду, день Бухгалтера у Глобалі пройшов по-літньому тепло й атмосферно.

Цього разу, кожен співробітник отримав персональне запрошення в затишну кав’ярню в центрі міста «Імбирний Пряник», щоб привітати наших улюблених і незамінних «повелителів цифр» і «віртуозів» бухгалтерського обліку :)

Цей день став початком нашої першої глобаловськой церемонії «Global Account Awords», на якій під оплески і дзвін келихів, виконавчий директор Погрібна Наталія Олександрівна вручила подяки за професіоналізм і самовіддану працю в Корпорації.

Але і на цьому не закінчилися глобалівські «пряники» ;)

Слідом за цим, директор з розвитку Гречихина Тетяна Анатоліївна урочисто привітала бухгалтерів-переможців в різних номінаціях: За кращу роботу з податковой «Злови мене, якщо зможеш», За кращу роботу з річним звітом «Від заходу до світанку», За кращу роботу в 1С «Приборкання норовливого» і в багатьох інших, не менш юморних забавностях :)


В цей день, наші суворі і зосереджені на цифрах бухгалтери виглядали по – святковому чудово і привабливо.

А в продовженні вечора, ми насолоджувались присутністю один одного під божественні ягідні десерти :)