Скільки коштує відкрити ПП в ХарковіЯкщо ви вирішили стартувати з власним бізнесом, то, швидше за все, вас буде цікавити процедура відкриття ПП або ФОП, а також ціна питання. Наскільки витратним та тривалим для підприємця буде початок діяльності? Спробуємо коротко відповісти на ці питання в нашій статті.

Що будемо відкривати?

Отже, краще відразу визначитися, в якому вигляді вам необхідно зареєструвати бізнес. Варіанти у вас різні. І від того, який ви виберете, залежатиме подальша ваша діяльність. Подумайте, що вам більше підходить: відкрити ФОП або юридичнe особe. ФОП – це фізична особа підприємець, в цьому випадку ви будете працювати в якості підприємця. Юридичні особи – це, в першу чергу, ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Є ще ПП (приватне підприємство), а також не дуже поширені зараз ВАТ (відкрите акціонерне товариство), ПАТ (публічне акціонерне товариство) та інші. Але найчастіше для відкриття бізнесу обирають або ФОП або ТОВ. Щоб вам було простіше зрозуміти, чим відрізняються ці дві форми, в чому їх плюси і мінуси, рекомендуємо вам прочитати нашу статтю ФОП або ТОВ. Що вибрати? Після того, як ви вибрали форму власності, варто задуматися про те, як ви будете реєструвати свій бізнес.

Шляхи реєстрації своєї справи

У вас є кілька варіантів, як відкрити ПП в Харкові (або ФОП). Можемо виділити 3 основних:
  1. Самостійно через органи місцевого самоврядування.
  2. Звернутися за допомогою в юридичну фірму.
  3. Самостійно через онлайн-сервіс.
Перший варіант найскладніший і триваліший. Це пов’язано з тим, що вам доведеться самому розбиратися, які документи готувати і які форми заповнювати. Потім необхідно самостійно йти в орган, який реєструє бізнес, і проходити там всю процедуру від А до Я. Варто зауважити, що на сьогодні законодавці максимально спростили процес реєстрації ПП (ФОП) і скоротили кількість потрібних документів. Другий варіант самий простий і швидкий, але доведеться оплачувати послуги юристів. Якщо залучити фахівців, то все, що потрібно від вас, – це підписати довіреність, за якою юристи зможуть представляти ваші інтереси. Решта лягає на плечі фахівців. Третій варіант найсучасніший, але поки ще мало використовується українцями. Онлайн-ресурс з реєстрації бізнесу на сайті Мін’юсту лише нещодавно запрацював, і поки ще можуть виникати різні питання і нюанси, пов’язані з його функціоналом. Який варіант вам більше підходить, вирішувати вам.

Скільки коштує відкрити ПП у Харкові?

Якщо ви плануєте реєструвати ФОП або юридичну особу в Харкові, то, звичайно, вас буде цікавити, скільки коштує відкрити ПП в Харкові. Все залежить від того, який варіант реєстрації ви виберіть. Якщо будете проходити всю процедуру самостійно, то крім свого часу і, можливо нервів (доведеться спілкуватися з держорганами), ви нічого не оплачуєте. Якщо ж ви плануєте доручити відкриття ПП в Харкові юристам, то необхідно розраховувати, що вартість на подібні послуги може стартувати від 800 грн і вище.

Від чого залежить вартість реєстрації бізнесу?

Точно відповісти на питання, скільки коштує відкрити ПП в Харкові, або ж ФОП, ТОВ, досить складно, так як на вартість впливає той набір послуг, які потрібні підприємцю. Ось кілька складових, які можуть збільшити вартість відкриття ФОП або юридичної особи:
  • Реєстрація у якості платника єдиного податку
  • Реєстрація книги доходів
  • Відкриття розрахункового рахунку
  • Постановка на облік в якості платника ПДВ
  • Виготовлення печатки
Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете їх задати нашим фахівцям. Успішного вам старту! [contact-form-7 id=”868″ title=”Форма в шапці”]