Відновлення кадрового обліку
Постановка кадрового обліку
Відновлення кадрового обліку — це не тільки розробка або повне відновлення відсутніх з різних причин кадрових документів, а й виправлення помилок і недоліків в обов’язкових кадрових процедурах (відсутність підписів співробітників в особистих картках, не подання повідомлення про прийом співробітників, співробітники не були ознайомлені з графіком відпусток і т.і.).

Кому потрібно відновлення кадрового обліку?

Послуга відновлення кадрового обліку може знадобитися з різних причин:
 • передбачається перевірка Держпраці і Вам потрібно навести порядок у кадровій документації, щоб уникнути або мінімізувати можливі штрафні санкції;
 • на підприємстві сталася надзвичайна ситуація, і вся документація прийшла в непридатність або була втрачена;
 • підприємство функціонувало, але кадровий облік не вівся належним чином або вівся з порушеннями;
 • Ваша організація швидкими темпами почала набирати обертів і зростати в геометричній прогресії, і за всім цим просто не було часу на актуалізацію кадрової документації та локальних нормативних актів.

Наші дії з відновлення кадрового обліку

В залежності від стану кадрового обліку наші фахівці виконують наступні роботи:
 • відновлення обов’язкових локальних нормативних актів і обов’язкових кадрових документів (Правила внутрішнього трудового розпорядку, Положення про оплату праці, Книга обліку руху трудових книжок, Посадові інструкції, особисті справи співробітників і т.і.);
 • відновлення документації з кадрових процедур (пакети документів по відпустках співробітників, по відрядженнях, по прийому та звільненню і т.і.);
 • виправлення помилок і недоліків в обов’язкових кадрових процедурах (відсутність підписів співробітників в особистих картках, не подання повідомлення про прийом співробітників, співробітники не були ознайомлені з графіком відпусток або з посадовими інструкціями тощо).
 • розробка і відновлення іншої документації, необхідної для обліку і управління кадровими ресурсами.

Що Ви отримуєте в результаті?

Замовивши нам послугу відновлення кадрового обліку Ви отримуєте систематизовану, юридично грамотно розроблену кадрову документацію, яка буде відповідати всім останнім вимогам кадрового законодавства. Вся необхідна звітність буде відповідати раніше поданій інформації, а всі втрачені дані будуть відновлені і відповідати реальному стану справ.

Відновлена ​​кадрова документація та виправлені помилки допоможуть запобігти претензіям з боку контролюючих органів, і будуть в подальшому хорошою базою для правильного ведення кадрів на підприємстві.

ЗАМОВИТИ ВІДНОВЛЕННЯ КАДРОВОГО ОБЛІКУ

Вартість відновлення кадрового обліку

Свою роботу ми почнемо з проведення кадрового аудиту для виявлення проблем, оцінки обсягу і складності роботи. Результати проведеного аудиту допоможуть сформувати вартість майбутніх робіт і визначити тривалість роботи.

Після аудиту, оцінки обсягів, формування вартості ми укладаємо договір на надання послуги з відновлення кадрового обліку. Укладений договір дасть нам можливість приступити до роботи по відновленню кадрового обліку Вашої компанії.

Вартість даної послуги залежить від виявлених проблем, обсягу і складності роботи. На вартість послуг також буде впливати період часу, який підлягає відновленню, кількість співробітників та їх плинність.

Вартість відновлення кадрового обліку — від 2 000 грн.

Постановка кадрового обліку – це комплекс заходів по налагодженню кадрової роботи в Компанії.

Все більше керівників намагаються максимально оптимізувати та упорядкувати робочі процеси в Компанії, адже успішний бізнес не терпить хаосу.

Це стосується як бізнес-процесів, так і документів, які ведуться в Компаніях. А кадрова служба — це дуже велика кількість документів і процесів, які повинні працювати як єдиний ефективний механізм.

Саме з метою правильної постановки кадрових процесів ми, зі свого боку, пропонуємо послугу постановки кадрового обліку, яка допоможе заощадити час і ресурси, визначити необхідну штатну чисельність відділу персоналу, визначити перелік необхідної документації та обов’язкових кадрових процедур.

Кому потрібна постановка кадрового обліку?

Така послуга буде корисна не тільки новим Компаніям, які тільки-тільки починають свою діяльність і хочуть збудувати ефективні робочі процеси, не загубивши важливих організаційних і законодавчих моментів.

«Досвідчені» Компанії, які перебувають на ринку не один рік, також можуть зіткнутися з ситуацією, коли за щоденною метушнею не приділяється належної уваги кадровому діловодству та кадровий облік пущений на самоплив. Проблеми накопичуються, як снігова куля, і в якийсь момент (часто після перевірок контролюючих органів і величезних штрафів) настає розуміння, що кадровий облік не терпить недбалості.

Наші дії з постановки кадрового обліку

Провівши попередній аналіз Вашої компанії, отримавши інформацію про вид діяльності, специфіку робочих процесів і кількість співробітників ми допоможемо налагодити роботу кадрової служби, вибудувати правильні процеси з кадрового обліку, скласти максимально точний перелік необхідних кадрових документів, з урахуванням специфіки та особливостей саме Вашого підприємства.

Для постановки кадрового обліку розробимо і адаптуємо індивідуально під Вашу компанію основоположні документи.

Це можуть бути такі документи (перелік не є вичерпним):

 • правила внутрішнього трудового розпорядку;
 • колективний договір;
 • трудовий договір;
 • положення про захист персональних даних;
 • посадові та робочі інструкції, функціональні обов’язки;
 • бланки та шаблони обов’язкової кадрової документації;
 • інші документи, які регламентуватимуть роботу кадрової служби та забезпечуватимуть дотримання норм законодавства.

Що Ви отримаєте в результаті?

Замовивши нам послугу постановки кадрового обліку Ви отримаєте оптимальну структуру кадрової служби, точний опис необхідних кадрових процедур, шаблони і бланки кадрової документації. Розроблені нами документи будуть надійним захистом і допомогою при перевірках.

Вартість постановки кадрового обліку

Вартість даної послуги залежить від специфіки діяльності компанії, поточної або запланованої організаційної структури, чисельності співробітників і обсягу завдань, поставлених перед нами.

Вартість постановки кадрового обліку — від 2 000 грн.

ЗАМОВИТИ ПОСТАНОВКУ КАДРОВОГО ОБЛІКУ