Послуги адвоката

Послуги адвоката

Послуги адвоката

Щоб забезпечити захист власних інтересів або захистити свій бізнес, необхідно знайти надійного адвоката, який зможе надати вам допомогу та юридичні послуги у стислі терміни. Чому ж потрібна саме адвокатська допомога, якщо можна скористатися послугами юриста?

Адвокат володіє особливими повноваженнями, передбаченими Законом України «Про адвокатуру», якими не володіє юрист. Для клієнта це відкриває ряд переваг.

Тому для деяких справ необхідні саме послуги адвоката.

АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» пропонує послуги адвоката в Харкові, Києві, Івано-Франківську. Наші фахівці на найвищому професійному рівні представляють і захищають інтереси клієнтів у судах та інших правових органах України.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).