Супровід перевірок

Супровід перевірок

Супровід перевірок

Кожен підприємець під час ведення своєї діяльності рано чи пізно може зіткнутися з перевірками. Найчастіше, повідомлення, що на фірму можуть завітати контролюючі чи правоохоронні органи, стає дуже неприємною подією для компанії. У такому випадку варто звернутися до юристів, які зможуть на високому професійному рівні надати юридичний супровід вашому бізнесу.

Щоб застрахувати себе від можливих штрафних санкцій, до візиту податкових та інших органів, що здійснюють контроль, потрібно готуватися заздалегідь: провести ретельну попередню оцінку ситуації, коректно скласти всі необхідні документи, а також забезпечити юридичний супровід перевірки на всіх її етапах.

Ви зможете безболісно пройти цю процедуру і уникнути штрафів, якщо звернетеся до юристів АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг». З нами юридичний супровід податкових перевірок (Харків, Київ, Івано-Франківськ) завжди проходить успішно і без зайвих проблем. Ми підготуємо ваш бізнес до візиту будь-якого контролюючого і правоохоронного органу. Ви будете повністю спокійні за її результати.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).