Підбір персоналу в Корпорації Global Consulting – це комплекс заходів по залученню співробітників з професійними, особистими та особистісними якостями, необхідними для вирішення завдань, що стоять перед конкретною Компанією.

Підбір персоналу – це відбір, оцінка і найм людей, які хочуть і вміють працювати, мають потрібні навички й знання, підтримують цінності компанії.

Чому це важливо?

Якісний підбір персоналу:

 • призведе до досягнення Компанією необхідних результатів;
 • створить хороший “мікроклімат” в колективі;
 • дозволить керівникові займатися розвитком бізнесу замість тотального контролю за роботою підлеглих;
 • допоможе збудувати довірчі і продуктивні стосунки з партнерами і контрагентами.

Некваліфікований підбір кадрів може завершитися:

 • неякісним виконанням роботи;
 • зривами термінів;
 • штрафними санкціями як з боку контролюючих органів, так і з боку контрагентів;
 • черговими витратами часу і грошей на пошук співробітників.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ?

 1. Аналіз вимог до кандидата.
 2. Попередній відбір кандидатів, придатних як за професійними, так і за особистими якостями.
 3. Первинна співбесіда нашого фахівця з потенційними співробітниками, професійне тестування (психологічне тестування — за запитом Замовника), отримання зворотного зв’язку з попередніх місць роботи.
 4. Надання Замовнику інформації (резюме, характеристика, результати тестування) про кандидатів, що підходять найбільше. Узгодження дати співбесіди Замовника з обраними кандидатами.
 5. Отримання від Замовника зворотного зв’язку за підсумками співбесіди. Як результат – закриття вакансії або продовження підбору необхідного співробітника.
 6. За запитом Замовника наші фахівці також розробляють профіль посади співробітника і здійснюють його адаптаційний супровід протягом випробувального терміну.
Корпорація Global Consulting надає послуги з підбору персоналу, який наші фахівці можуть самостійно протестувати на предмет професійних навичок і знань. Це головні бухгалтери, бухгалтери, фінансові директори, юристи, адміністративний персонал.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ?

 • Звільнить час на розвиток бізнесу.
 • Замовник послуги підбору кадрів отримує обґрунтовану впевненість, що кандидат має професійні знання.
 • Фахівці Global Consulting підшукують необхідного фахівця серед безліч потенційних претендентів, проводять первинні співбесіди з претендентами, отримують зворотній зв’язок з попередніх місць роботи. Найчастіше на опрацювання одного такого кандидата йде дуже багато часу.

ЗАМОВИТИ ПІДБІР КАДРІВ:

Умови:

 1. Заповнюєте заявку, де прописуєте вимоги до кандидата.
 2. Після аналізу заявлених вимог узгоджується вартість послуг, підписується договір. Заявка є додатком до договору.
 3. Вартість підбору кадрів — 1-1,5 місячного окладу необхідного фахівця.
 4. Термін підбору фахівця залежить від вимог: чим вище вимоги, тим більше терміни підбору кандидата, орієнтир щодо термінів виконання — від 2-х тижнів до 2-х місяців. Першого кандидата ми надаємо Замовнику протягом 5-7 днів з моменту укладення договору.

Результати:

 • За договором згідно заявленим вимогам буде надано не менше 3-х кандидатів, які відбираються з великого переліку потенційних претендентів.
 • Підібрані фахівці відповідають заявленим професійним вимогам і володіють необхідними особистими характеристиками, у них є позитивні відгуки з попередніх місць роботи. Ці моменти дозволяють з більшою часткою ймовірності прогнозувати відповідність кандидата очікуванням Замовника.

ПЕРЕВАГИ GLOBAL CONSULTING

На відміну від агентств з підбору ми можемо всебічно протестувати персонал, що  підбирається (юристи, бухгалтери, аудитори, фінансові директори, адміністративний персонал) на предмет професійних навичок.

Наші експерти-практики відстежують всі законодавчі зміни, тому можуть дати адекватну оцінку знанням претендентів.

Розуміємо специфіку діяльності Замовників, про що можемо доступно і професійною мовою донести до здобувача, тим самим уникнути взаємного непорозуміння і закласти фундамент успішної співпраці.