Ліцензія на монтажні роботи

Ліцензія на монтажні роботи

Ліцензія на монтажні роботи

Перш ніж здійснювати монтажні роботи на всій території України, у виконавця повинна бути ліцензія на монтаж. Монтажними називають роботи, які проводяться з використанням готових деталей. У процесі таких робіт відбувається збірка та установка спеціальних механізмів і конструкцій. У законодавстві передбачено обов’язкове ліцензування таких видів діяльності.

Ліцензія на монтажні роботи – обов’язковий офіційний документ, який видає Головна архітектурно-будівельна інспекція Міністерства регіонального розвитку та будівництва України. Перш ніж її отримати, потрібно зібрати об’ємний пакет документів і виконати великий перелік ліцензійних вимог. Але ви можете не витрачати свій час і зусилля на збір та оформлення всіх потрібних документів, а звернутися в «Глобал Адвокат». Тут вам допоможуть успішно завершити процедуру ліцензування монтажних робіт в найкоротші терміни.

Юристи АО «Глобал Адвокат» Корпорації «Глобал Консалтинг» мають великий досвід практичної роботи у галузі ліцензування та досконально знають всі нюанси законодавства. Тому з нами ліцензія на монтаж обладнання буде отримана швидко і без зволікань.

Homickaya_Elena_GC_JPG_big (1)

Адвокат, партнер, керівник юридичного департаменту

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

Практики: зовнішньоекономічна діяльність, право інтелектуальної власності, податкове право, корпоративне право, трудове право, судова практика

Індустрії: інформаційні технології, альтернативна енергетика, сільське господарство, виробництво

Освіта: Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою. Харківський національний педагогічний університет, спеціальність «Англійська мова».

10 років успішної роботи в провідних юридичних компаніях України.

Стаж адвокатської діяльності більше 5 років

Автор численних публікацій для ділових і спеціалізованих видань України («Юридична газета», «Статус. Економічні вісті», «Юрист і Закон» та ін).