Кадровий консалтинг — це комплекс заходів, націлених на рішення або профілактику різноманітних проблем в управлінні персоналом; дії для підвищення ефективності роботи співробітників компанії.

Чому це важливо?

 • Будь-яка компанія, підприємство — це, в першу чергу, люди, в ідеалі — команда фахівців з загальними цілями та завданнями.
 • Очевидно, що успіх бізнесу безпосередньо залежить від того, наскільки професійні і відповідальні співробітники представляють компанію, наскільки вони мотивовані та прагнуть втілювати стратегії керівництва в життя, досягати поставлених цілей і домагатися результату.
 • Якщо з керуванням персоналом не все гаразд, то персонал не зацікавлений в спільній роботі, не націлений на результат, не отримує задоволення від своєї діяльності, що виливається в непродуктивне використання робочого часу.
 • У цьому випадку про якийсь розвиток або отримання прибутку мови бути не може.

ЯК ПРОХОДИТЬ КАДРОВИЙ КОНСАЛТИНГ?

 1. Аналіз поточної кадрової політики і кадрової документації підприємства.
 2. Оцінка відповідності кваліфікації і професіоналізму команди фірми її цілям і стратегії.
 3. Після проведення кадрового аудиту, експерти формують свої зауваження і рекомендації щодо усунення виявлених помилок, а також оптимізації системи кадрового управління.
Дуже часто власник або керівник, який звертається за послугами кадрового консалтингу чи аудиту, відразу самостійно не може оцінити масштаби його проблеми і зрозуміти, що насправді йому потрібно для вирішення його завдання. Фахівці проводять інтерв’ю та аналіз ситуації, що склалася, а вже після спільно із замовником визначають цілі та комплекс необхідних робіт.

КАДРОВИЙ КОНСАЛТИНГ ДОПОМОЖЕ:

 • Якщо ваша мета — створити дійсно згуртовану команду фахівців, які готові спільно працювати над досягненням спільної мети.
 • Якщо ви замислюєтеся про те, наскільки ваша організаційна структура ефективна, а функції і повноваження співробітників правильно розподілені.
 • Якщо ви плануєте переглянути існуючу систему управління персоналом і підвищити її ефективність.
 • Якщо вам потрібно переконатися в продуктивній та професійній роботі кадрової служби.
 • Якщо вам потрібно провести аналіз кадрової документації і переконатися, що вона складається у відповідності з усіма законодавчими вимогами.