Партнери

Партнери

Международная ассоциация аудиторских и консультационных фирм AGN International

www.agn.org

Велика міжнародна асоціація незалежних аудиторських і консультаційних компаній, що займає за підсумками 2011 року 5 місце в світі серед найбільших аудиторських об'єднань. Некомерційна громадська організація. Головний офіс розташований в Лондоні, Великобританія

Корпорація «Глобал Консалтинг» входить до AGN International з 2007 року.

Всеукраїнська асоціація консультантів з управління (IMC-Ukraine)

www.imc-ukraine.com

Всеукраїнська асоціація консультантів з управління «IMC Ukraine» - це громадська організація, метою якої є: розробка та підтримка професійних та етичних стандартів управлінського консультування, розповсюдження провідних практик, методик і технологій на ринку України, визнання українських консультантів на міжнародному рівні відповідно до Амстердамської моделлю компетенцій консультантів з управління (ICMC). «IMC Ukraine» - представник України в Міжнародній Раді Інститутів Управлінського Консультування (ICMCI) і партнер Програми Ділових консультаційних послуг Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Корпорація «Глобал Консалтинг» входить до «IMC Ukraine» з 2013 року.

Торгово-промислова палата України

www.ucci.org.ua

Недержавна неприбуткова організація, яка на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб і громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їхні об'єднання. Членами ТПП України є близько 9 тисяч підприємств і фірм різних форм власності.

Корпорація «Глобал Консалтинг» входить до ТПП України з 2001 року.

Спілка аудиторів України (САУ)

www.spilka-audit.org.ua

Всеукраїнська професійна громадська організація «Спілка аудиторів України» (ВПГО «САУ») створена відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», прийнятого 22 квітня 1993 року. У Законі визначені правові засади здійснення аудиторської діяльності в Україні, які спрямовані на створення системи незалежного контролю з метою захисту інтересів власника. Організаційні питання становлення розвитку аудиторської діяльності в Україні покладено на Всеукраїнську професійну громадську організацію «Спілка аудиторів України».

Членами САУ від Корпорації «Глобал Консалтинг» є генеральний директор Володимир Муравйов, комерційний директор Наталія Погрібна, начальник відділу аудиту Марина Подлозна