Анна Саєнко, головний бухгалтер ТОВ «Кронверк Сінема Україна»

Нашій компанії потрібна була допомога в роз'ясненні деяких нюансів податкового законодавства. Вибрали «Глобал Консалтинг», тому що повністю влаштували запропоновані терміни виконання завдання, ціна, рівень кваліфікації фахівців. Робота була виконана в строк, надані вичерпні відповіді, посилання на законодавство. З компанією приємно працювати, на питання відразу даються чіткі відповіді. Питання вирішене на високому професійному рівні. Ми залишилися дуже задоволені. Дякуємо керівництву компанії за хорошу роботу з клієнтами, а провідному юристу Антону Клименку - за якісну консультацію.
Ірина Іванівна Трішина, бухгалтер ТОВ «ХАСК»

У зв'язку з тим, що потрібні були постійні консультації, ми за порадою знайомих звернулися до Корпорації «Глобал Консалтинг». Для нас було важливо швидко і змістовно отримувати відповіді на поставлені питання. Співпрацею дуже задоволені. Відповіді на свої питання отримую швидко, розгорнуто і відповідно до останніх законодавчих змін. Всі співробітники молодці! Податковому консультанту Ользі Довгої окрема подяка за професіоналізм.
Людмила Блудова, директор ТОВ «Ситрус Україна»

Коли ми створювали компанію, хотіли, щоб все було максимально професійно і під час реєстрації фірми, і при подальшій її діяльності, і у веденні бухгалтерії. Тому вирішили звернутися в «Глобал Консалтинг». Велику роль у виборі саме цієї компанії зіграло те, що тут можна отримати допомогу відразу декількох фахівців: бухгалтерів, консультантів, юристів. Результат виправдав наші сподівання. Нас обслуговують відповідно до побажань, а головне - професійно. Хотіли б висловити подяку виконавчому директору Наталії Погрібний, керівнику відділу бухгалтерського аутсорсингу Наталії Мормуль, ведучому бухгалтеру Марині Гордієнко, керівнику відділу реєстрації Тетяні Майорової-Отморской. Раді нашій співпраці.
Гурін Олександр Миколайович, директор ХДП №438 «Промавтоматика»

Ми шукали фірму для віддаленого ведення нашої бухгалтерії. Звернутися в «Глобал Консалтинг» нам порадили знайомі. Що ми і зробили. На обслуговуванні в «Глобал Консалтинг» знаходимося трохи менше року. Робота фахівців повністю влаштовує. Усі звіти здаються без нашої участі, питання вирішуються своєчасно, завжди є прямий контакт з бухгалтером, можна отримати консультацію. Фахівці відповідальні та доброзичливі. Тому ніяких нарікань не виникає. Висловлює всьому колективу глибоку подяку за своєчасне і якісне обслуговування нашого підприємства. Бажаємо благополуччя і процвітання. Сподіваємося на подальшу довгострокову співпрацю.
Вікторія Вікторівна Бичкова, фізичне-особа підприємець

«Знаходимося на бухгалтерському обслуговуванні у« Глобал Консалтинг »більш 2-х років. Робота фахівців повністю влаштовує. Всі питання з бухгалтерського обліку та оподаткування вирішуються швидко, фахівці виконують свої обов'язки відповідально і своєчасно. Особливо хочемо відзначити керівника відділу бухгалтерського аутсорсингу Тетяну Сіньковський за якісне ведення нашої бухгалтерії та оперативну допомогу з різних питань. Сподіваємося на подальшу співпрацю »

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 19 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.