Ольга Черняєва, дизайнер інтер'єрів

Замовляла у «Глобал Консалтинг» бізнес-план для дизайн-студії. Залишилася дуже задоволена нашою співпрацею. Фахівці детально вивчили конкурентів, проаналізували ринок, прорахували фінансову частину і дали напрямки для розвитку студії. Бізнес-план здали вчасно і навіть організували невелику презентацію з представленням основних моментів проекту. Щиро вдячна, дякую всій команді фахівців за виконану роботу!
Микола Русский, юрист ТОВ «МЛК Трейд»

Ми давно співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг», впевнені в фахівцях і репутації компанії. Тому звернулися саме в «Глобал Консалтинг», коли нам потрібна була допомога в адміністративному оскарженні акта податкової перевірки та податкового повідомлення-рішення. Співпрацею залишилися задоволені, його результати повністю виправдали наші очікування. Всі побажання були враховані і викладені у відповідних документах (скарги, заперечення, позови). Особливу подяку хочемо висловити провідному юристу Антону Клименко. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
ТОВ «Квінтамед»

Ми звернулися до Корпорації «Глобал Консалтинг», коли виникла необхідність ведення бухгалтерського обліку на високому професійному рівні. Вибрали цю компанію по рекомендації надійного бізнес-партнера. Результатом нашої співпраці поки дуже задоволені. Можна сказати, він перевершив наші завищені очікування. Особливу подяку хочемо висловити керівникові відділу бухгалтерського аутсорсингу Наталії Мормуль та виконавчому директору Наталії Погрібний.
Владислав Володимирович Колесник, засновник ТОВ «Ладекс»

«Хочу висловити подяку юристам і бухгалтерам «Глобал Консалтинг» за надання кваліфікованої юридичної допомоги при реєстрації фірми і надання бухгалтерських послуг для нашої компанії. Хочу відзначити професіоналізм фахівців, які нас обслуговують, оперативність і уважність до клієнта. Рекомендую «Глобал Консалтинг», як ділового та виконавчого партнера»
Гурін Олександр Миколайович, директор ХДП №438 «Промавтоматика»

Ми шукали фірму для віддаленого ведення нашої бухгалтерії. Звернутися в «Глобал Консалтинг» нам порадили знайомі. Що ми і зробили. На обслуговуванні в «Глобал Консалтинг» знаходимося трохи менше року. Робота фахівців повністю влаштовує. Усі звіти здаються без нашої участі, питання вирішуються своєчасно, завжди є прямий контакт з бухгалтером, можна отримати консультацію. Фахівці відповідальні та доброзичливі. Тому ніяких нарікань не виникає. Висловлює всьому колективу глибоку подяку за своєчасне і якісне обслуговування нашого підприємства. Бажаємо благополуччя і процвітання. Сподіваємося на подальшу довгострокову співпрацю.

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 20 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.