ТОВ «Синус Медіа»

У нашій компанії накопичилося багато питань, для вирішення яких потрібна була грамотна юридична допомога. Тому ми шукали фірму для постійного правового обслуговування. Зайшли на сайт «Глобал Консалтинг», через онлайн-чат озвучили питання, залишили телефон. Нам передзвонили протягом години і швидко домовилися про зустріч. Ми були налаштовані, що саме в цій компанії отримаємо юридичну допомогу, якої потребуємо, і нам не доведеться займатися пошуком іншої фірми. Співпрацею з «Глобал Консалтинг» залишилися повністю задоволені. Хотіли б висловити особливу подяку юристу Віталію Крупельницька. У нашому розумінні він ідеальний юрист і справжній професіонал. Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.
Віталій Мисков, виконавчий директор ТОВ «АДВ Україна»

Вже близько 8 років співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг» , фахівці якої надають нам послуги з постановки і супроводу бухгалтерського та податкового обліку, а також іноді юридичні послуги. За цей час ми переконалися у професіоналізмі, відповідальності, грамотності та досвідченості співробітників «Глобал Консалтинг». Важливо, що фахівці завжди готові оперативно відповісти на будь-які питання і допомогти у вирішенні найрізноманітніших завдань , пов'язаних з фінансовою та правовою діяльністю компанії. Сподіваємося на подальше довгострокове, продуктивне співробітництво і можемо впевнено рекомендувати компанію, як надійного помічника для ведення бізнесу.
Гурін Олександр Миколайович, директор ХДП №438 «Промавтоматика»

Ми шукали фірму для віддаленого ведення нашої бухгалтерії. Звернутися в «Глобал Консалтинг» нам порадили знайомі. Що ми і зробили. На обслуговуванні в «Глобал Консалтинг» знаходимося трохи менше року. Робота фахівців повністю влаштовує. Усі звіти здаються без нашої участі, питання вирішуються своєчасно, завжди є прямий контакт з бухгалтером, можна отримати консультацію. Фахівці відповідальні та доброзичливі. Тому ніяких нарікань не виникає. Висловлює всьому колективу глибоку подяку за своєчасне і якісне обслуговування нашого підприємства. Бажаємо благополуччя і процвітання. Сподіваємося на подальшу довгострокову співпрацю.
Валерій Биканов, директор ТОВ «Х1 Груп»

«Давно співпрацюємо з «Глобал Консалтинг», роботою фахівців компанії цілком задоволені. Ще раз переконалися, що ведення бухгалтерії на аутсорсингу - зручно і ефективно. Веденням обліку займаються професіонали, всі питання по бухгалтерії вирішуються віддалено і оперативно. Не потрібно турбуватися про терміни сплати податків, здачі звітів, правильності оформлення документації та ін.. До того ж для наших зарубіжних партнерів той факт, що ми обслуговуємося в аутсорсинговій компанії - це показник того, що ми серйозна компанія і надійний у фінансовому плані підрядник. Робота юристів і консультантів корпорації теж повністю влаштовує. Завжди швидко відповідають на поставлені питання і завдання. Можу сміливо рекомендувати «Глобал Консалтинг» як відмінних фахівців з надання бухгалтерських та юридичних послуг»
Віталій Заєць, директор ТОВ «ЗетСофт»

«Фахівці «Глобал Консалтинг» допомогли нам зареєструвати компанію, налагодити бухгалтерський облік. Зараз ми можемо не переживати про організацію та ведення обліку, своєчасну сплату податків, надання звітності до контролюючих органів, ці обов'язки повністю лягають на плечі фахівців «Глобал Консалтинг», і з цими обов'язками вони цілком успішно справляються. Ми ж можемо повністю присвятити себе розвитку бізнесу. Дякуємо фахівцям «Глобал Консалтинг» за професійне, відповідальне ставлення до справи. Раді нашій співпраці і готові рекомендувати компанію як фахівця в галузі бухгалтерського аутсорсингу»

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 19 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.