Ольга Черняєва, дизайнер інтер'єрів

Замовляла у «Глобал Консалтинг» бізнес-план для дизайн-студії. Залишилася дуже задоволена нашою співпрацею. Фахівці детально вивчили конкурентів, проаналізували ринок, прорахували фінансову частину і дали напрямки для розвитку студії. Бізнес-план здали вчасно і навіть організували невелику презентацію з представленням основних моментів проекту. Щиро вдячна, дякую всій команді фахівців за виконану роботу!
Ірина Атаманчук , директор ТОВ «Селлтік Україна»

Висловлюємо свою подяку Корпорації «Глобал Консалтинг» за якісну роботу, професійний підхід у вирішенні питань з ведення бухгалтерського та податкового обліку , а також постійного юридичного супроводу діяльності нашої компанії. Бухгалтери та юристи « Глобал Консалтинг » відповідальні і пунктуальні , завжди йдуть назустріч і враховують нюанси нашої діяльності. Ми задоволені і ставленням до нас, і рівнем обслуговування. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
К Єгор Максимов, підприємець

Приводом звернення до Корпорації «Глобал Консалтинг» була необхідність в реєстрації ФОП як розробника програмного забезпечення. Проблема була в тому, що точних даних, як це зробити самостійно, не було, різні джерела надавали різну, часто протилежну, інформацію. Вибрав «Глобал Консалтинг» за рекомендацією знайомого і залишився дуже задоволений співпрацею. Професіоналізм вище всяких похвал. Подяку хочу висловити юристу Тетяні Отморской. Саме завдяки їй всі цілі по реєстрації ФОП були виконані, незважаючи на недосконалу роботу нашої податкової.
ТОВ «Синус Медіа»

У нашій компанії накопичилося багато питань, для вирішення яких потрібна була грамотна юридична допомога. Тому ми шукали фірму для постійного правового обслуговування. Зайшли на сайт «Глобал Консалтинг», через онлайн-чат озвучили питання, залишили телефон. Нам передзвонили протягом години і швидко домовилися про зустріч. Ми були налаштовані, що саме в цій компанії отримаємо юридичну допомогу, якої потребуємо, і нам не доведеться займатися пошуком іншої фірми. Співпрацею з «Глобал Консалтинг» залишилися повністю задоволені. Хотіли б висловити особливу подяку юристу Віталію Крупельницька. У нашому розумінні він ідеальний юрист і справжній професіонал. Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю.
Микола Русский, юрист ТОВ «МЛК Трейд»

Ми давно співпрацюємо з Корпорацією «Глобал Консалтинг», впевнені в фахівцях і репутації компанії. Тому звернулися саме в «Глобал Консалтинг», коли нам потрібна була допомога в адміністративному оскарженні акта податкової перевірки та податкового повідомлення-рішення. Співпрацею залишилися задоволені, його результати повністю виправдали наші очікування. Всі побажання були враховані і викладені у відповідних документах (скарги, заперечення, позови). Особливу подяку хочемо висловити провідному юристу Антону Клименко. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Давайте знайомитися!
Ми – Корпорація «Глобал Консалтинг». Аудиторсько-консалтингова компанія, яка заснована в 1998 році. В Україні працює 2 офісу: у Києві та Харкові. Вже 19 років наша компанія підтримує власників малого та середнього бізнесу, надаючи професійні послуги для відкриття та розвитку власної справи: аудиторські, бухгалтерські, юридичні послуги, управлінський консалтинг.