Ініціативний аудит

Ініціативний аудит проводиться за бажанням власника або керівника фірми. Це його єдина відмінність від обов’язкового аудиту, який передбачений законодавством. Така аудиторська перевірка може здійснюватися для будь-якого періоду діяльності підприємства. В ході перевірки розглядаються або всі розділи бухгалтерського обліку, або його окремі ділянки.

Проведення аудиту дає можливість зменшити фінансові, господарські, податкові ризики. Він допомагає уникнути штрафних санкцій, що можуть виникати через помилки в бухгалтерському обліку та оподаткуванні. Його часто проводять, якщо змінюється керівник чи головний бухгалтер і необхідно розуміти об’єктивний стан фінансових справ компанії.

Аудитори АФ «Глобал Аудит» Корпорації «Глобал Консалтинг» проведуть ініціативний аудит вашого підприємства і допоможуть усунути помилки бухгалтерського обліку та оподаткування. Проведення ініціативного аудиту при необхідності може здійснюватися поетапно (по кварталах, півріччю), що дозволить вам вчасно внести виправлення в облік.