Процес реєстрації ТОВ з допомогою юристівНа просторах інтернет досить багато матеріалів, в яких докладно розказано, як відкрити ТОВ самостійно. А з яких етапів складається процес реєстрації ТОВ з допомогою юристів? Пропонуємо розглянути головні моменти в нашій статті. 

Крок 1. Вибираємо виконавця

Почати процес реєстрації ТОВ за допомогою юристів варто з пошуку кваліфікованого виконавця. Це, мабуть, найважливіше і від цього залежить успішний результат вашого проекту. На що потрібно звертати увагу при виборі виконавця? По-перше, переконайтеся, що у нього є вища освіта, достатній досвід роботи на правовому терені і рівень кваліфікації. Це здається очевидним, але, тим не менш, нагадати про це буде не зайвим. По-друге, постарайтеся зібрати про фахівця відгуки та рекомендації. Зробити це можна, помоніторів публікації в інтернеті, навівши довідки у знайомих і т.д. По-третє, варто відвідати юриста в його офісі і познайомитися особисто. При зустрічі звертайте увагу на ступінь зацікавленості фахівця вашим завданням, відкритість і бажання допомогти.

Крок 2. Починаємо співпрацю

Звичайно, починати співпрацю з юристами варто з укладення договору, в якому необхідно зафіксувати всі обов’язки і відповідальність сторін. Контракт захистить ваші інтереси, в разі розбіжностей з підрядником.

Крок 3. Розбираємося з пакетом документів

Які документи знадобляться юристам від вас для проведення процесу реєстрації? Це доручення, оформлене на юриста, який представлятиме вас або вашу фірму у всіх держорганах. Цю довіреність оформляють і запевняють у нотаріуса, де знадобиться ваша присутність. Ще будуть потрібні копії паспортів та кодів директора та засновників. Решта клопоти – вже справа юристів.

Крок 4. Вивчаємо пакет послуг

Що ж конкретно входить в пакет послуг з реєстрації ТОВ. Це, як правило:
  • підготовка установчих документів (статут, протокол зборів);
  • заповнення всіх реєстраційних заяв;
  • збір всього пакету документів і надання їх в держоргани, які проводять реєстрацію ТОВ;
  • представництво інтересів у всіх інстанціях.
У пакет також можуть входити інші додаткові послуги, які обумовлюються попередньо і прописуються в договорі або додатковій угоді (наприклад, виготовлення печатки, відкриття рахунку в банку і ін).

Крок 5. Оцінюємо результат співпраці

Що ж ви отримаєте на руки після процесу реєстрації ТОВ?
  • Виписку про реєстрацію ТОВ.
  • Установчі документи (статут та протокол).
  • Друк (якщо це входило в пакет послуг).
  • Свідоцтво ПДВ та / або свідоцтво платника єдиного податку (якщо це входило в пакет послуг).
Надеемся, что эти простые шаги помогут вам эффективно наладить сотрудничество с юридической фирмой в процессе регистрации бизнеса. Удачного вам старта!